Spojená škola - Nižná - Filtrované položky podľa dátumu: utorok, 21 november 2017

Na základe umiestnenia v Oblastnom kole súťaže ,,SILNÁ RUKA” stredných škôl 2017, nám postúpilo na celoslovenské kolo do Košíc 5 študentov. V takejto početnej zostave sme na armwrestling ešte nikdy nedostali a tak boli naše očakávania veľmi vysoké. V tíme sme mali štyroch štvrtákov a jednu druháčku, ktorá je v tejto súťaži úplný nováčik.

utorok, 21 november 2017 05:10

Zelená škola

Dňa 6.11.2017 sa v priestoroch školy zorganizoval workshop Energetika nás baví v rámci projektu Zelená škola a súčasne projektu Erasmus. Workshopu sa zúčastnili okrem žiakov Spojenej školy aj 2 študenti z Estónska a ich učiteľ. Na workshope boli účastníci oboznámení o rôznych spôsoboch využívania alternatívnych zdrojov energie a niektoré si mohli v praxi aj vyskúšať. S prekladaním do anglického jazyka nám pomáhali žiaci Tomáš Hažlinský IV.B, Filip Sivčák IV.B, Michal Kavuljak III.C a samozrejme pani učiteľka Pilárová, ktorej chceme veľmi pekne poďakovať:)

Zasielanie noviniek

Zaregistruj sa a budeš informovaný o dôležitých udalostiach na škole, o školskom časopise alebo pripravovaných udalostiach
Budeš priamo v dianí a nič ti neunikne

Sme tu pre Vás

Telefón: +421 43 5381405
Email: ssnizna@ssnizna.sk

Spojená škola
Hattalova 471
027 43 Nižná