Poznámka

SlideshowFx Plugin: HTTP error 404 - Not Found

Notice: Undefined property: stdClass::$numOfComments in /data/7/7/77c47f13-e858-4cec-8c99-27ea984fd675/ssnizna.sk/sub/old/components/com_k2/views/item/view.html.php on line 264

Zenit 2017

V 42. týždni zorganizovali predmetové komisie „Energetika“ a „Programovanie a riadenie CNCstrojov“ teoretickú časť  školského kola súťaže „ Zenit“ v elektronike, pre školský rok 2016/2017 v kategórii B. Súťaž bola realizovaná formou testu, ktorý obsahoval otázky a príklady z elektrotechniky, elektroniky a výpočtovej techniky. Otázky mali jednoznačnú odpoveď a na vypracovanie odpovedí bol stanovený časový limit. Súťažiaci mohli používať katalógovú literatúru a kalkulačky. Do súťaže boli zapojení žiaci II. A,  II.B, II. C, II. D.. Zámerom súťaže je prispievať k vyhľadávaniu nadaných a talentovaných študentov, podporovať ich ďalší rast, tvorivo rozvíjať kompetencie, viesť  ich k samostatnej tvorivej činnosti a k reprezentácií školy.

V jednotlivých triedach bolo nasledovné umiestnenie:

II. A trieda:

1. Milan Pojezdala

2. Denis Šutý

3. Radovan Kormančík

II. B trieda:

1. Marek Majkút

2. Richard  Borsík

3. Mário Djubašák

II. C trieda:

1. Dominik Chovanec

2. Tomáš Biel

3. Lukáš Babečka

II.D trieda:

1. Jozef Šeliga

2. Marek Žúbor

3. Jozef Opálka

Absolútnym víťazom sa stal Dominik  Chovanec z II. C s najväčším počtom bodov 22.

Gratulujeme víťazom a ďakujeme všetkým zúčastneným.

Zapísal:  Ing. Nabočík Juraj

{sfx ...}

Zasielanie noviniek

Zaregistruj sa a budeš informovaný o dôležitých udalostiach na škole, o školskom časopise alebo pripravovaných udalostiach